Vacature machinaal timmerman

We zijn er trots op dat onze opdrachtgevers zeggen “Lenferink MVA denkt goed mee in ons proces”

Nu denk jij: wat voor proces? Bij onze afdeling houtbewerking gaat het om de toelevering van producten voor het onderhouds- en renovatieproces! Een hele uitdaging dus. We zijn groeiende en daarom nu op zoek naar jou.

Machinaal timmerman

Wat ga je dan eigenlijk doen?

Voor onze afdeling houtbewerking zijn wij op zoek naar een enthousiaste machinaal houtbewerker. Ben jij in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken en ben je een aanpakker met affiniteit voor hout? Dan zijn wij op zoek naar jou.

Je bent in deze functie verantwoordelijk voor het bedienen van machines en het bewerken van orders tot het gewenste product. Je bewaakt de leverdata en controleert of het product voldoet aan alle kwaliteitseisen. Het instellen van machines aan de hand van uitrekstaten, zaaglijsten en tekeningen is voor jou niet nieuw en je kunt dit efficiënt indelen met oog op materiaalverlies.

Jouw troeven

  • Je kent de eigenschappen van hout en houtachtige producten
  • Uittrekstaten, zaagschema’s en tekeningen lezen is voor jou niet nieuw
  • Het instellen en bedienen van houtbewerkingsmachines en handgereedschap is voor jou vanzelfsprekend
  • Het kunnen vervaardigen van ramen, deuren en kozijnen is een pre.


Onze troeven

  • Werken in een klein, jong en enthousiast teamUitstekende arbeidsvoorwaarden
  • Alle ruimte om je te ontwikkelen en met ons mee te denken


Interesse?

Wij bespreken graag de mogelijkheden met je. Lisa Grefelman kan je alles vertellen over de functie, dus bel gerust als je meer wilt weten 038-4669885. Je kunt ook je brief en CV mailen naar l.grefelman@lenferink.com

Over Lenferink

Een toonaangevend familiebedrijf! Wij zijn al 60 jaar actief in de onderhouds- en renovatiemarkt. Bij ons ben je geen nummer. Jij bent jij; gewoon wie je bent met hobby’s, interesses en een thuissituatie. Werken bij Lenferink betekent werken in teamverband met korte lijnen. Jouw inzet wordt gezien. Geborgenheid en plezier in je werk, dat vinden wij belangrijk. We kunnen niet wachten om met je te werken.

Contact

Lenferink M.V.A.
Popovstraat 3
8013 RK Zwolle

038 46 698 85
Lenferink MVA wordt MVA

Lenferink MVA wordt MVA

Geplaatst op: 2021-11-11

Een nieuw pand betekent in ons geval ook een nieuwe uitstraling. We hebben gelijktijdig ons logo gemoderniseerd. De komende tijd gaan wij daarom een nieuwe huisstijl introduceren. Naast een nieuw...

Lees meer Meer nieuws
Vacature machinaal timmerman

Vacature machinaal timmerman

Geplaatst op: 2021-11-11

We zijn er trots op dat onze opdrachtgevers zeggen “Lenferink MVA denkt goed mee in ons proces” Nu denk jij: wat voor proces? Bij onze afdeling houtbewerking gaat het om de toelevering van producten...

Lees meer Meer nieuws